19.05.2020

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з  Днем народження Гонтар Наталію Валеріївну – депутата районної ради!

Шановна Наталія Валеріївна!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я Вам на многії літа, благополуччя, щедрої долі, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо своїх виборців.

Бажаємо, щоб кожен момент, кожен день і кожна година приносили Вам удачу і були прожиті з користю для себе, для оточуючих, для країни!

Нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, нехай здійснюються Ваші всі найзаповітніші мрії! Хай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами!

З повагою, виконавчий апарат та депутатський корпус

Кегичівської районної ради