14 грудня на Кегичівщіні в відбулися заходи  з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

CHAES 4

Сьогодні, в районному центрі, відбулася пам’ятна хода та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У даному заході взяли участь голова районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, представники районної влади. Також віддати шану тим, хто загинув, рятуючи людство від техногенного лиха, до Пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи прийшли учасники ліквідації аварії, активісти чорнобильського руху, депутати районної та селищної рад, керівники установ та організацій району, громадськість, кегичани. Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. До Пам’ятного знаку були покладені живі квіти.