Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо.

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам.

Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Тож з нагоди свята бажаю нашим маленьким громадянам та їх батькам міцного здоров’я, добра, радості, здійснення мрій та взаєморозуміння. Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Голова районної ради                      Лариса СТЕФАНЮК