03.06.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Клименко Т.О., Лучкіна Н.В., Федоров А.П., Юсова І.В.

Членами профільної комісії було розглянуто питання "Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки (зі змінами)". З даного питання доповіла Світлана Шматченко - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Після  обговорення  вищевказаного питання члени комісії прийняли рішення рекомендувати районній раді відповідний проект рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.