Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди нашого спільного свята – Дня місцевого самоврядування !

samovrjaduvannja 07.12.15

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому й надалі залишається актуальним питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл, селищ і міст області, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою,

Голова Кегичівської  районної ради                                                                                            Л.Стефанюк