06.08.2020

Відбулося пленарне засідання чергової XLVІІ сесії районної ради VІІ скликання

Провела засідання голова районної ради Лариса Стефанюк. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко.

Депутати розглянуло сім питань порядку денного.

Депутати розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №587-VII «Про затвердження Плану основних організаційних заходів та фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

На порядок денний було винесено питання про внесення змін до двох районних програм: Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року № 575-VІІ (зі змінами), Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2020 року №603-VІІ (зі змінами).

Світлана Шматченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, доповіла депутатам про необхідність введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області».

Депутати розглянули питання про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Про умови оплати праці голови районної ради у 2020 році та про присвоєння чергового рангу голові районної ради доповіла Марія Калетинець, керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

По всім питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення.