09.08.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем працівника ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом, і разом з тим хочу вам подякувати за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення профілактики, лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції.

Ваша праця та професіоналізм з попередження надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру високо цінується. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей.

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Голова районної ради                                           Лариса СТЕФАНЮК