21.08.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Шановні Кегичани!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Роки незалежності стали для всіх випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. У нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Бути українцем - почесно. Сьогодні перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Вітаю всіх вас з прийдешніми святами, бажаю мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров’я, успішної реалізації планів та задумів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Голова районної ради                                              Лариса СТЕФАНЮК