31.08.2020

Відбулось засідання постійної комісії
з питань бюджету та комунальної власності

31 серпня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк.

Провела засідання заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Тетяна Данько.

Присутніми були Валентин Черніков та Ширін Халілов, члени постійної комісії.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного, а саме:

1. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.

2. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району Харківської області шкільного автобуса.

Доповіла по даним питанням Світлана Шматченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.