Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем знань!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом знань, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті, для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

Прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.

З Днем знань. З початком нового навчального року!

Голова районної ради          Лариса Стефанюк