03.09.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні о 09.30 год. відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Лучкіна Н.В., Юсова І.В.

Членами профільної комісії було розглянуті три питання. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області та про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району Харківської області шкільного автобуса доповіла Світлана Шматченко - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Також, під час засідання комісії, було розглянуто питання про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області. З даного питання доповіла Ганна Гончарова – заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.

Після  обговорення  питань порядку денного, членами комісії було пийнято рішення зазначені питання винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.