03.09.2020

03 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання позачергової XLVІІІ сесії районної ради VІІ скликання

Провела засідання голова районної ради Лариса Стефанюк. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко.

На порядок денний позачергової XLVІІІ сесії було винесено три питання.

Депутати розглянули питання про введення додаткової шатної одиниці асистента вчителя до штатного розпису Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.

На порядок денний було винесено питання про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району Харківської області шкільного автобуса .

Депутати розглянули та затвердили План розвитку комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.

По всім питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення.

Детальніше з текстами рішень, прийнятими на позачергової XLVІІІ сесії районної ради VІІ скликання, можна ознайомитися на офіційному сайті Кегичівської районної ради http://www.kegichevka-rada.gov.ua в розділі «Нормативно правова база», «Рішення сесії».