04.09.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «КЕГИЧІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Найменування і місцезнаходження інклюзивно-ресурсного центру: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області: 64003, Харківська область, Кегичівський район, смт.Кегичівка, вул. Волошина, 91

2. Найменування посади та умови оплати праці: практичний психолог згідно з тарифікацією.

3. Кваліфікаційні вимоги до посади фахівця інклюзивно-ресурсного центру: на посаду практичного психолога комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Психологія» та стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь в конкурсному відборі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копії документів про освіту із додатками;

- копію трудової книжки та/або інших документів, які підтверджують трудову діяльність;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

За бажанням претендент на посаду практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру може подати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи тощо).

5. Місце проведення конкурсного відбору: документи необхідно подати у відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації за адресою:

смт. Кегичівка, вул.Волошина, 79, приймальна відділу освіти; відповідальна особа–Василенко Наталія Володимирівна.

Документи подають особисто або дистанційно на електронну пошту (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

При подачі документів через електронну пошту, в день проведення конкурсу необхідно представити їх оригінали.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів – з 9-ї години 07 вересня 2020 року до 16-ї години 28 вересня 2020 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу буде проводитись за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері інклюзивної освіти, зокрема, Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів від 12 липня 2017 № 545 ( зі змінами), знання основ спеціальної педагогіки та вікової психології.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- прийняття рішення про рекомендацію начальнику відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області укласти контракт з переможцем конкурсу. Педагогічний працівник призначається на посаду директором Кегичівського ІРЦ.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА Харківської області.

Контактна особа – Василенко Наталія Володимирівна, директор Кегичівського ІРЦ, робочий телефон 3-10-21, адреса електронної пошти : irc_keg @ i.ua