DSCN0215

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

7 грудня в актовому залі професійно-технічного училища №60 відбулись  урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Участь в урочистостях взяли  голова районної ради Стефанюк Лариса Вікторівна, голова районної державної адміністрації  Гончаров Роман Антатолійович, депутат обласної ради  Хвесик Андрій Єрмійович, депутати усіх рівнів, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, сільських та селищних рад, представники трудових колективів та громадськість району.

Керівники району  привітали зі святом присутніх, зокрема  у своїх виступах відмітили, що сьогодні без розвитку місцевого самоврядування зайве говорити про будівництво демократичної правової держави. У цьому переконують і багатий світовий досвід і той непростий шлях суверенного становлення, який проходить наша держава.

Найщиріші вітання з нагоди свята прозвучали для присутніх від  депутата обласної ради А.Хвесика,  який побажав працівникам місцевого самоврядування успіхів у плідній роботі на благо рідного краю, щиро подякував керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування за їх важливу роботу і відповідальне ставлення до розвитку громад.

Кращих представників органів місцевого самоврядування на святі було відзначено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Ветерани органів місцевого самоврядування, у знак великої пошани і поваги, одержали квіти.

Гарний настрій усім присутнім дарували цього дня  аматори сцени районного будинку культури.