17.09.2020

Вітаємо з Днем народження голову Кегичівської районної ради - Стефанюк Ларису Вікторівну !

Шановна Ларисо Вікторівно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
    У цей радісний для Вас день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення всіх Ваших мрій і задумів, плідної праці задля процвітання рідного краю.
     Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!
     Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати.
     Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, дарує приємні враження, задоволення від роботи, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
                                                                       З повагою, депутатський корпус
                                                                         та колектив районної ради