17.09.2020
Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк
з нагоди визволення Кегичівщини від нацистських загарбників

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем визволення Кегичівщини від нацистських загарбників.
    77 років минуло відтоді, як Кегичівщина була героїчно звільнена від нацистських загарбників, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
    У цей знаменний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Великої Вітчизняної війни, в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, у повоєнні роки піднімав країну з руїн.
    Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство.
    Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини вони всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам.
    Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою, адже немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
    Щиро бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Голова районної ради                                                          Лариса Стефанюк