17.09.2020

В районному центрі відбулися урочистості з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з Кегичівщини

Сьогодні, 17 вересня 2020 року, в районному центрі, біля Меморіалу Слави, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Кегичівщини від нацистів.
    Віддати шану визволителям рідного краю прийшли керівництво району, представники трудових колективів, районної організації ветеранів України, політичних партій та громадських організацій, мешканці селища та району.
    Урочистою ходою учасники мітингу пройшли центральною вулицею селища Кегичівка до Меморіалу Слави.
    Зі словами вітання до присутніх звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко.
    Учасники мітингу схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за рідну землю.
    Дарунком для всіх присутніх стали виступи вихованців Кегичівської дитячої музичної школи.