23.09.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

23 вересня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Провела засідання заступник голови постійної комісії Тетяна Данько.

В ході засідання було розглянуто питання «Про погодження проекту розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» з послідуючим затвердженням рішенням сесії районної ради та внесенням змін до рішення про районний бюджет на 2020 рік».

Доповіла по даному питанню Олена Тарасова, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Даним розпорядженням передбачається збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по коду програмної класифікації 41053000 «Субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 1088724 грн.

Після розгляду матеріалів та обговорення питання порядку денного, членами комісії було погоджено проект розпорядження районної державної адміністрації.