Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем дошкілля!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята

Ми даруємо вам вдячні посмішки за щиру доброту, невичерпне терпіння, невтомну турботу.

Адже це ви закладаєте основи особистості і здоров’я. І кожен з вас робить неоціненний внесок у цей процес. Трепетно і ніжно, прищеплюєте дітям основи ввічливості і вихованості. Саме ви розвиваєте прагнення до пізнання, і тільки завдяки вам, досягнувши шкільного віку, дитина стає дорослішою і готова піднятися на нову сходинку свого життя.

Ви вмієте перетворювати дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого, створюючи умови для всебічного розвитку дитини, надихаючі її на творчість, добро і позитивні звички, навчаючи її дружити і чемно поводитись, любити і берегти своїх батьків, свій край та Україну.

Тож в переддень свята, щиро вітаю від імені всього депутатського корпусу Кегичівської районної ради та від себе особисто всіх вихователів і всіх дошкільних працівників Кегичівщини!

Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Голова районної ради                      Лариса СТЕФАНЮК