30.09.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з нагоди Всесвітнього дня бібліотек!

Шановні бібліотекарі, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Саме працівники бібліотек зберігають досвід багатьох поколінь, відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Бібліотекарі по праву можуть пишатися обраною професією, адже вона дає змогу долучитися не лише до збереження духовної спадщини рідного краю чи нашої держави, а й розвитку українського державотворення та сприяння розбудови громадянського суспільства.

Тож з нагоди свята прийміть слова щирої вдячності за вашу щоденну сумлінну працю, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство, ідентичність та самобутність нації. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях. Міцного Вам здоров’я, щастя, миру, благополуччя, нових творчих здобутків на благо розвитку нашого краю та України!

Голова районної ради            Лариса СТЕФАНЮК