30.09.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні, в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання голова постійної комісії Євгеній ДАРМО.

В рамках порядку денного було розглянуто наступне питання: Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 лютого 2018 року №306-VII (зі змінами).

З зазначеного питання доповів Віталій БЕРЕЖНЯК - начальник Кегичівського районного сектору ГУ ДСНС України в Харківській області. Після обговорення питання порядку денного, членами комісії було прийнято відповідне рішення.