02.10.2020

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем вчителя та працівників освіти

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу.

Працівники освітянської ниви - це ті, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ваша праця – це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей, допомагаєте орієнтуватися у складному і мінливому сучасному світі.  А також ви даруєте дітям своє тепло і любов.

Велика вдячність і шана вам, за самовіддану та подвижницьку працю, за вашу педагогічну майстерність, покликання дарувати знання й тепло своїх сердець молоді, за талант любити і непохитну віру у кожного учня.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Голова районної ради                                      Лариса СТЕФАНЮК