01.10.2020

Сьогодні в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вчителя та працівників освіти

На захід були запрошені педагоги загальноосвітніх,  дошкільних, позашкільних закладів,  ветерани педагогічної  праці,  які знаходяться на заслуженому відпочинку.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко. Вітання та найщиріші слова подяки, за відданість своїй справі, педагогічним працівникам району висловила начальник відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Шматченко.

Під час заходу, за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району, кращих освітян району було нагороджено Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а працівників закладів загальної середньої освіти за високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята нагородили Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації.

Гарний настрій усім учасникам заходу подарували аматори сцени районного будинку культури.