Шановні працівники прокуратури!

rp

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Ваш професіоналізм і відданість обов’язку дозволять не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв’язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Кегичівщини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону. Упевнена, що суспільство гідно оцінить справжній професійний подвиг прокурорів і слідчих, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними дороговказами на шляху до людського та професійного успіху.

Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.
Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Голова районної ради                                                                                               Л.Стефанюк