05.10.2020

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Догадайло Валентину Степанівну – Новопарафіївського сільського голову!

Шановна Валентина Степанівна!

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.
Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими!

Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

З повагою, колектив та депутатський корпус

Кегичівської районної ради