06.10.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні о 10.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Клименко Т.О., Федоров А.П.

Членами профільної комісії було розглянуто п’ять питань порядку денного. Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки (зі змінами), про створення Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області та про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» доповіла Світлана Шматченко - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Ще з двох питань порядку денного, а саме: «Про внесення змін до рішення районної ради  від 30.10.2018 року № 404-VІІ «Про створення Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області» доповіла Антоніна ПАРАМОНОВА – головний лікар комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області.

Після  обговорення  запланованих питань порядку денного членами комісії були прийняті відповідні рішення.