07.10.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

07 жовтня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка.

Провела засідання заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Тетяна Данько.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного, а саме:

1. Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року №437-VII (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 441–VІІ (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 лютого 2018 року 306-VII.

4. Про створення Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року № 404-VІІ «Про створення Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області.

7. Про ліквідацію Кегичівської районної виборчої комісії Харківської області.

8. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року

№ 584-VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

10. Про надання дозволу на списання майна Кегичівській районній раді шляхом ліквідації.

11. Про надання дозволу на списання майна відділу культури Кегичівської районної державної адміністрації шляхом ліквідації.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.