08.10.2020

Відбулася ХLIX сесія VІІ скликання Кегичівської районної ради

Сьогодні в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання чергової ХLIX сесії VІІ скликання.

Провела засідання голова районної ради Лариса Стефанюк. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району.

Перед розглядом питань порядку денного до відома присутніх була доведена інформація «Про стан злочинності на території Кегичівського району». З даного питання проінформував Вадим Старишко - начальник Кегичівського відділу Первомайської місцевої прокуратури Харківської області.

Після інформації, депутати районної ради розглянули десять питань порядку денного, які були внесені на чергову XLІХ сесію районної ради.

З таких питань, як внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від18 грудня 2018 року №437-VII (зі змінами), створення Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області та про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Шматченко.

Також, депутати обговорили питання: «Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 лютого 2018 року 306-VII (зі змінами)» під час розгляду якого виступив Віталій Бережняк, начальник Кегичівського сектору ГУ ДСНС України в Харківській області, який проінформував присутніх про стан пожежної безпеки в Кегичівському районі та зауважив, що на сьогоднішній день через безвідповідальне ставлення мешканців району до спалювання рештків сухої рослинності значно збільшилася кількість викликів пожежно-рятувальних підрозділів для ліквідації пожеж на території району. І що досі існує високий рівень пожежної безпеки, особливо в природних екосистемах. Враховуючи зазначене, звернувся до присутніх депутатів з пропозицією погодити запропонований проєкт рішення.

Крім того, депутатами було розглянуто та затверджено наступні рішення:

«Про ліквідацію Кегичівської районної виборчої комісії Харківської області», з даного питання проінформувала голова районної ради Лариса Стефанюк, де пояснила, що враховуючи звернення голови районної виборчої комісії, в зв’язку з утворенням Кегичівської селищної територіальної виборчої комісії та з завершенням діяльності та припиненням функціональних обов’язків Кегичівською районною виборчою комісією існує необхідність прийняти дане рішення.

«Про затвердження розпорядження Кегичівської районної державної адміністрації» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 584-VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)» доповіла Олена Тарасова, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Олена Терех, начальник відділу культури районної державної адміністрації проінформувала присутніх з питання: «Про надання дозволу на списання майна відділу культури Кегичівської районної державної адміністрації шляхом ліквідації».

Дев’ять з десяти проектів рішення депутатами було погоджено та прийняті відповідні рішення, один з проектів був направлений на доопрацювання.