14.10.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, бо саме в цей день переплелися давні козацькі традиції, історія сучасних героїв-патріотів, а свято Покрови завжди асоціюється з заступництвом і захистом від ворога як видимого, так і невидимого.

Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, перемогу добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Довели, що є достойними нащадками українського козацтва.

Від усього серця вітаю з цими знаменними святами усіх вояків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров! Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Нехай в Україні завжди панує мир та злагода! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Голова районної ради                         Лариса СТЕФАНЮК