28.10.2020

Відповідно до Положення про конкурсний відбір кандидатів на посади директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області, затвердженого рішенням Кегичівської районної ради Харківської області від 08 жовтня 2020 року № 661-VII «Про створення Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області» відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області повідомляє про результати конкурсного відбору на посади директора, консультантів та психолога Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області, який відбувся 28 жовтня 2020 року.

Одноголосно переможцем конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області визнано Даниленко Любов Іванівну.

Переможцями конкурсу на посади консультантів стали Боженко Вікторія Федорівна, Квока Лілія Володимирівна та Скрекеря Юлія Сергіївна.

Психологом Комунальної установи «Кегичівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кегичівської районної ради Харківської області визнано Бойко Наталію Анатоліївну.