30.10.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні об 11.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії -  Неля Рибка  Присутні члени комісії: Тетяна Клименко, Анатолій Федоров. Участь в роботі постійної комісії взяла Лариса Стефанюк – голова районної ради.

Членами профільної комісії було розглянуто вісім питань порядку денного, а саме:

1.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району автобуса спеціалізованого шкільного АТАМАND093S4 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

2. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області за ІІІ квартал 2020 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

4. Про затвердження Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи управління соціального захисту населення Кегичівської районної державної адміністрації на 2020 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.03.2019 року №471-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області».

7. Про виконання фінансового плану за І-ІІІ квартал 2020 року Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області».

8. Про функціонування клінічної лабораторії та кабінету флюорографії в АЗПСМ смт Слобожанське.

Після обговорення запланованих питань порядку денного членами комісії були прийняті відповідні рішення.