28.10.2020

22 жовтня в нашому районі відбулася презентація чотирьох мініпроєктів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Презентація проєктів відбулася за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, який в рамках робочої поїздки здійснив огляд двох з чьотирьох проектів-переможців. Також участь в заходах прийняли депутати обласної ради Андрій Хвесик та Максим Колінько, представники громади, ініціативні групи.

Нагадаємо. Цього року перемогу отримали чотири конкурсанти – один з них, батьківська рада Комунального закладу Кегичівської районної ради Кегичівський ліцей з мініпроєктом під назвою «Сучасне шкільне подвір’я – крок до комфортного та безпечного дозвілля учнів». В рамках даного проекту був проведений капітальний ремонт внутрішнього дворику, який за довгі роки набув аварійного стану, і цим створено не тільки безпечні та комфортні умови для відпочинку і проведення дозвілля учнів Кегичівського ліцею, а і отримано можливість проводити урочисті заходи, різноманітні свята, нестандартні уроки за методикою НУШ. Крім того, для 350 дітей втілений проект, в майбутньому, створить сприятливі умови для культурно-дозвільної діяльності в межах роботи пришкільного табору денного перебування.

Також перемогу цього року отримав вуличний комітет села Лозова з проєктом «З турботою про людей: безпечна зупинка - безпечне село», завдяки чому було встановлено автобусні зупинки в місцях зупинки рейсового та шкільного автобусу. Втілення даного проєкту надало змогу мешканцям села Лозова не тільки очікувати автобус в спеціально відведеному для цього місці, а ще й покращило організацію дорожнього руху та благоустрій села Лозова.

Завдяки ініціативі батьківської ради дошкільного навчального закладу №1 Кегичівської селищної ради отримав перемогу ще один мініпроєкт під назвою «Майбутнє наших дітей в руках дорослих. Тільки найкраще для здоров’я та розвитку». В рамках даного проєкту було облаштовано територію дитячого садочку повноцінною суцільною огорожею, що надало змогу захистити малечу від поривів вітру та протягів, та підвищити рівень безпеки перебування дітей в ДНЗ. Крім того, на території ДНЗ №1 було встановлено фізкультурно-оздоровчий майданчик, для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи серед 125 вихованців закладу.

Четвертим переможцем в нашому районі став вуличний комітет Новопарафіївскьої сільської ради з мініпроєктом під назвою «Тепло і затишок в сільський клуб для розвиту культури на селі». Завдяки перемозі в обласному конкурсі в сільському клубі с. Новопарафіївка було встановлено сучасну систему опалення та впроваджено енергоефективні технології, створено та забезпечено необхідні умови для комфортного перебування жителів села в клубі. Це вже найближчим часом надасть змогу жителям села Нова Парафіївка організовувати зустрічі, вечори відпочинку, проводити конкурсно-розважальні програми та інші масові заходи.
Також хочемо зауважити, що з наступного року буде дещо змінено формат проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Депутатський корпус Харківської обласної ради підтримав рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Оновлений Конкурс «Разом в майбутнє» спрямований на розвиток регіону, зміцнення його спроможності, поліпшення інвестиційної привабливості та загалом на посилення іміджевої складової Харківщини, діятиме з 1 січня 2021 року. Детально ознайомитись з інформацією стосовно обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» можна на офіційній сторінці Харківської обласної ради: http://oblrada.kharkov.ua/ua/.

Кегичівська районна рада