03.11.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

03 листопада 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка.

Провів засідання голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Олександр Ленгович.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного, а саме:

1. Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

2. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області за ІІІ квартал 2020 року.

3. Про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області» за І-ІІІ квартали 2020 року.

4. Про затвердження Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи управління соціального захисту населення Кегичівської районної державної адміністрації на 2020 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

6. Про внесення змін до Програми покращення якості надання послуг Кегичівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 червня 2018 року № 357-VІІ (зі змінами).

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.03.2019 року №471-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області».

9. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району автобуса спеціалізованого шкільного АТАМАND093S4 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

10. Про розгляд листа КНП Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області від 02.11.2020 року №822 щодо виділення додаткових кощтів.

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.