05.11.2020

Відбулося пленарне засідання позачергової L сесії районної ради VІІ скликання

Провела засідання голова районної ради Лариса Стефанюк. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко.

Депутати розглянули сім питань порядку денного, а саме:
1. Про затвердження порядку денного позачергової L сесії районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).
3. Про внесення змін до Програми покращення якості надання послуг Кегичівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 червня 2018 року № 357-VІІ (зі змінами).
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.10.2018 року №405-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області».
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.03.2019 року №471-VII «Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області».
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).
7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Кегичівського району автобуса спеціалізованого шкільного АТАМАND093S4 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
По всім питанням порядку денного було прийнято відповідні рішення.