07.11.2017

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з Днем народження Лучкіну Ніну Василівну – депутата районної ради!

Шановна Ніні Василівна!

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу Кегичівської районної ради VII скликання та від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди!

З повагою, колектив та депутатський корпус

Кегичівської районної ради