13.11.2020

Шановні працівники сільського господарства Кегичівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе наш край, розвивається сіль­ське господарство, яке є визначною складовою роз­витку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Для хліборобів кожний рік має свої особливості, без врахування яких домогтися належної врожайнос­ті вкрай важко. Ось і цього року хлібороби району до­вели, що ніякі примхи природи не зашкодять дбати про землю. Гарний урожай зібрано своєчасно, з най­меншими втратами, завдяки сумлінній праці ком­байнерів, механізаторів, водіїв, всіх, хто, працюючи від зорі до зорі, повною мірою усвідомлює своє головне призначення – бути господарем на своїй землі.

Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, ві­рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.

Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями ваші ниви, хай обходять стороною при­родні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селян­ський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Голова районної ради            Лариса СТЕФАНЮК