17.11.2020
Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

17 листопада 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка.
Провела засідання заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Тетяна Данько.
В ході засідання було розглянуто питання порядку денного «Про погодження проєкту розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», яким передбачається:
Збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по КПК 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 260806 грн.
Відповідно збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на суму 260806 грн., а саме, на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.
Члени постійної комісії погодили запропонований проєкт розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» з послідуючим затвердженням рішенням сесії та внесенням змін до рішення про районний бюджет на 2020 рік.