03.12.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

03 грудня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк.

Провела засідання заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Тетяна Данько.

В ході засідання було розглянуто питання порядку денного «Про погодження проєкту розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», яким передбачається:

Зменшити доходну частину загального фонду районного бюджету по коду програмної класифікації 41050900 «Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 422 251 грн.

Відповідно зменшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації на суму 422 251 грн.

Члени постійної комісії погодили запропонований проєкт розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» з послідуючим затвердженням рішенням сесії та внесенням змін до рішення про районний бюджет на 2020 рік.