07.12.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Шановні представники органів місцевого самоврядування, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Сьогодні це важливий інститут народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади.

Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади. Представляти громаду, знати її проблеми та докладати усіх зусиль для їх вирішення – це велика відповідальність.

Тому, в цей день, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш край кращим.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо громади міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній праці.

Голова районної ради            Лариса СТЕФАНЮК