14.12.2020

Звернення голови районної ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня вся Україна схиляє голову перед героїчними людьми – ліквідаторами наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ сторіччя – Чорнобильської трагедії.

Минають роки, але в наших серцях досі звучить відлуння тих трагічних днів. Ми ніколи не забудемо про самопожертву Героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Сьогодні, у День ліквідатора, ми висловлюємо величезну вдячність та повагу за героїзм і самовіддачу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які закрили собою світ від атомного лиха та зберегли життя мільйонів людей. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом. Ця трагедія не минула безслідно, вона буде завжди об’єднувати всіх нас одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Зі словами щирої вдячності також звертаюся до громадських організацій Кегичівщини, які опікуються проблемами постраждалих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Щира вдячність вам, шановні ліквідатори за врятовану країну, за можливість жити й працювати, за жертовний подвиг та спасіння людства від ядерної стихії. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя та мирного сьогодення, міцності духу, оптимізму, сімейного затишку, шани і поваги від людей та довгих і щасливих років життя!

Голова районної ради                            Лариса СТЕФАНЮК