15.03.2017

Голова районної ради Лариса Стефанюк здійснила виїзний прийом громадян за місцем проживання у Вовківській сільській раді

Відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання 15 березня 2017 року головою районної ради Л.Стефанюк був проведений виїзний прийом громадян за місцем проживання у Вовківській сільській раді.
Більшість питань, які були порушені мешканцями села Вовківка стосувалися ремонту дорожнього сполучення між районним центром та селами Вовківської сільської ради, прокладення асфальтного покриття по вул. Зоряна в селі Вовківка, змін у земельному законодавстві, також громадяни звернулися з проханням посприяти у вирішенні питань щодо підведення газопостачання безпосередньо до приватних домоволодінь жителів, будинки яких ще не газифіковано.
Щодо земельного законодавства головою районної ради були надані усні роз’яснення, а питання, які потребують розгляду, взято під особистий контроль керівником району та надані відповідні доручення щодо їх вирішення.
Після проведення прийому громадян, голова районної ради Л.Стефанюк взяла участь в позачерговій XIV сесії Вовківської сільської ради VІІ скликання.
Також в ході візиту відбулась зустріч голови районної ради Л.Стефанюк з керівником ПОСП «Мажарка» В.Веленком, де обговорювалася інформація щодо початку польових робіт та стан озимих культур на сьогоднішній день.