Шановні працівники державної податкової служби!

Прийміть найщиріші  привітання  з  нагоди вашого професійного свята!

Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу –  наповнення державної скарбниці. На сучасному етапі  особливо зростає роль  державної податкової  служби. Адже саме Ви забезпечуєте значну частину надходження коштів до районного та місцевих бюджетів, що дає можливість забезпечувати сталий соціально-економічний та культурний розвиток.

Від усього депутатського корпусу районної ради  бажаю Вам  принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Голова районної ради                                                          Л.Стефанюк