21.03.2017

Голова районної ради Лариса Стефанюк здійснила виїзний прийом громадян за місцем проживання в Новопарафіївській сільській раді

21 березня 2017 року відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання, голова районної ради Стефанюк Л.В. провела виїзний прийом громадян в Новопарафіївській сільській раді.
         В ході прийому жителі сільської ради звернулися до Лариси Стефанюк з питаннями щодо цінової політики на молоко, змін у земельному законодавстві, ремонту сільського клубу.
         На більшість питань головою районної ради надано усні роз’яснення безпосередньо під час проведення прийому. Питання, які потребують розгляду, взято під особистий контроль керівником району та надані відповідні доручення щодо їх вирішення.