26.03.2017

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю вас із професійним святом – днем Національної гвардії України, роль якої неможливо переоцінити у оновленому українському суспільстві. Забезпечуючи обороноздатність країни, ви в той же час  виконуєте священну місію — боронити рідну землю, забезпечуєте захист та охорону життя, права, свободу і законні інтереси громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.
       Нині бійці Національної гвардії боронять незалежність України, охороняючи стратегічно важливі об’єкти, стоячи на сторожі громадського порядку. Щодня доблесні гвардійці виявляють мужність і самовідданість у зоні проведення антитерористичної операції.
    Дозвольте подякувати всім гвардійцям, патріотам-солдатам, офіцерам, волонтерам за військовий та громадянський обов’язок, відданість Українському народу. У день професійного свята бажаємо вам сили, бадьорості духу, незламної волі до Перемоги, міцного здоров’я, добробуту, Миру!

Голова районної ради                                                                     Л.Стефанюк