25.03.2017

Шановні працівники Служби безпеки України! Депутатський корпус та виконавчий апарат Кегичівської районної ради щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ!

Завдяки Вашій відповідальній праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України. Ви є справжнім прикладом мужності та високого професіоналізму. Саме тими людьми, для яких державні інтереси завжди на першому місці.

Нехай вірність присязі, мужність, повсякчасне прагнення вдосконалювати власну професійну майстерність, творчий підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини. Хай і надалі турбота про інтереси держави, її людей надихають Вас у справі служіння рідному народові. Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, наснаги і оптимізму, поваги і заслуженої шани від людей.

Голова районної ради                                              Л.Стефанюк