03.04.2017

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з Днем народження Халілова Ширіна Сулеймановича - депутата районної ради!

Шановний Ширін Сулейманович!

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу Кегичівської районної ради VII скликання та колективу районної ради з нагоди Вашого Дня народження!
    Від усього серця бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Зичимо радості, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай Вас завжди супроводжує удача, а доля буде прихильною.
      Нехай життєва чаша буде сповнена здоров’ям, щастям і благополуччям. Нехай поруч із Вами будуть завжди талановиті однодумці і вірні друзі.

З повагою, колектив та депутатський корпус

Кегичівської районної ради