Шановні жителі та гості Кегичівського району! Рада вітати усіх відвідувачів офіційного веб-сайту Кегичіської районної ради Харківської області

golovarada

Вважаю за честь запросити Вас на сторінки нашого сайту, адже Кегичівщина – є споконвічним хліборобським краєм, який славиться родючими землями, скарбниця української культури, колиска національної душі. Тут живуть щирі, талановиті та доброзичливі люди, які наполегливо працюють задля добробуту свого рідного краю.
        Сучасні Інтернет-технології, на сьогоднішній день, надають нам можливість більш розширено висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування району.
        Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість. Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.
        Кегичівська районна рада – орган місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл та селищ району. Маю надію, що наш Інтернет-сайт надасть змогу Вам отримувати вичерпну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності краю.
        В свою чергу ми розраховуємо на плідну і конструктивну співпрацю. Впевнена, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку і процвітанню Кегичівщини. Сподіваюсь, що матеріали, які розміщені на сайті, будуть корисними для вас та стануть в нагоді і допоможуть краще пізнати наш чудовий Кегичівський  край.